FİRMALARA ÖZEL KURUMSAL KONAKLAMA FIRSATLARI

Üstündağ Otel, özellikle Isparta ve ilçelerinde inşaat, yer altı ve yer üstü taahhüt işleri yapan,kalabalık ve kurumsal ekiplere sahip birçok firmanın tercihi olmaktadır. 

Isparta Kara Havacılık, Süleyman Demirel Organize Sanayi gibi birçok firmanın hizmet verdiği bu noktalara yalnızca 10 KM mesafede olan tesisimiz özellikle inşaat firmalarının konaklama ve ulaşım giderlerinin azalması yönünde büyük rol oynamaktadır.

Üstündağ Otel, Süleyman Demirel Havalananına yalnızca 14 KM mesafede olduğundan Türk ve yabancı yolcu misafirler ağırlamaktadır. Havalananının yanında olan Er-Ah uçuş okulu ve teknik hizmet firmalarının tercihi olan tesisimiz, pilot adayları ve havaalanında hizmet veren taşerön firmaların konaklama tercihleri arasında yer almaktadır.

Üstündağ Otel, Dinar ve çevre ilçelerde yer alan Gür-İş'e ait rüzgar gülü santrallerine de yalnızca 25 KM mesafede yer almaktadır. Soluksuz üretilen enerjinin bakım ve onarım işlerini üstlenen firmaların tercihi olan tesisimiz, bölgenin en uygun ve vadeli konaklama fırsatlarını firmalara sunmaktadır.

REFERANSLARIMIZ

+1175

  Firma 

© 2019 by Üstündağ Otel

  • Facebook Üstündağ Otel Sayfası
  • Instagram Üstündağ Otel Sayfası